o NAS

pOZNAJ NASZĄ HISTORIE

WIERZYMY, ŻE „RUCH TO ŻYCIE! RUCH JEST ZDROWIEM”

Nasza wyspecjalizowana kadra trenerów i instruktorów wspiera działania Ogniska i pomaga w realizacji planów sportowych, prowadząc zajęcia aktywności sportowych i rekreacji ruchowej dla pracowników Politechniki Warszawskiej oraz społeczności lokalnej.

Dołącz do nas i poznaj ludzi z pasją, którzy kochają sport.  Trenuj z nami uczestnicząc w zajęciach grupowych z koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, gimnastyki rehabilitacyjnej „zdrowy kręgosłup”, gimnastyki w wodzie „aqua aerobik” oraz lekcjach pływania.

W TKKF Ognisko „Politechnika” nie tylko trenujemy, ale także dajemy Ci możliwość uczestnictwa w obozach, turniejach sportowych i spotkaniach integracyjnych. W roku 2019 nasze Ognisko świętuje sześćdziesięciolecie swojego istnienia. Zgromadzone przez nas doświadczenie daje nam pewność, że również w kolejnych latach stworzymy dla Ciebie najlepsze warunki do podtrzymania zdrowia, czynnego odpoczynku a także rehabilitacji, gdy zajdzie taka potrzeba.

Poznaj naszą kadrę i wybierz najlepszą dla siebie formę aktywności fizycznej.

TRENERZY w tkKF

Jacek Knittel

Pasjonat sportów drużynowych. Prowadzi od lat zajęcia z siatkówki i koszykówki. Trener i sędzia koszykówki, instruktor PZN narciarstwa, instruktor tenisa. Organizuje turnieje z tych dyscyplin sportowych oraz narciarskie obozy sportowe.

Grzegorz Gorzkowski

Nasz Vice Prezes, który od lat związany jest ze sportem. Prowadzi zajęcia z pływania oraz siatkówki. Jest również trenerem piłki ręcznej oraz instruktorem rekreacji ruchowej i tenisa.

Aleksandra Wilczek-Musielak

Trener i Fizjoterapeuta Sportowy. Niegdyś zawodniczka podnoszenia ciężarów a obecnie miłośniczka treningu wytrzymałości siłowej z odważnikami kulowymi oraz treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem taśm TRX. W pracy stosuje najnowsze metody fizjoterapii sportowej oraz techniki rozluźniania mięśni, które przyspieszają proces regeneracji powysiłkowej oraz powrót do sprawności fizycznej.

POMOŻEMY CI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Zdzisława PILICZ – Inicjatorka naszego Ogniska, blisko trzydzieści lat temu uruchomiła pionierską w Polsce grupę gimnastyczną dla kobiet po zabiegu mastektomii. Stwarzając swoim podopiecznym szansę rehabilitacji nie tylko fizycznej, ale także psychicznej. To przedsięwzięcie zaowocowało poprawą ogólnej sprawności i kondycji ćwiczących oraz przyczyniło się do sukcesywnego poszerzania naszej działalności. Dziś pomagamy każdej chętnej osobie powrócić do formy i uzyskać sprawność fizyczną, tak niezbędną, by cieszyć się życiem i każdą chwilą spędzoną aktywnie z rodziną.

TKKF Ognisko „Politechnika” jak mało które miejsce, przyciąga całe rodziny. Pierwszym z powodów jest dofinansowanie przez Uczelnię zajęć. Drugim – kadra trenerska, jakiej może pozazdrościć wiele profesjonalnych klubów. Trzecim – niezwykła atmosfera panująca na naszych zajęciach.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat przez nasze Ognisko przewinęło się wielu pracowników, ich dzieci a nawet wnuki. Część z nich do dnia dzisiejszego regularnie uczestniczy w organizowanych przez nas zajęciach sportowych i wyjazdach.

TKKF Ognisko „Politechnika” jest instytucja ponadczasową, w której rozpoczniesz swoją przygodę ze sportem, uczestnicząc w szerokiej gamie zajęć dostosowanych do obecnego stanu zdrowia oraz poziomu sprawności fizycznej uczestników. Poznajmy się, dołącz do nas zapisując się na nasze zajęcia sportowe.